Lot 10123
Eduard Veterman (1901-1946)

Portret van Fie Carelsen in kimono met masker in de hand

gesigneerd en gedateerd 'Eduard Veterman / 1932' (rechtsonder); geannoteerd 'Fie Carelsen. / geb: Amsterdam 5 April 1890' (op de achterzijde)

olieverf op doek, 142x100 (met lijst: 161x119 cm)

Provenance:
-Collectie Dr. Ir. A.M. de Wild, Den Haag.

Conditie: vergeelde vernis, niet strak opgespannen, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 1.200,00

Hamerprijs: € 1.200