Lot 10122
Van Haeften (eerste helft 20ste eeuw)

Portret van een staande heer

gesigneerd 'van Haeften' (linksonder)

olieverf op doek, 121x75 cm (met lijst: 140x95 cm)

Provenance:
-Collectie Dr. Ir. A.M. de Wild, Den Haag.

Conditie: oppervlaktevuil, vergeelde vernis, doordrukking van spieraam

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 200