Lot 10120
Jos Croïn (1894-1949)

Portret van de Frans cellist Gérard Hekking

gesigneerd en gedateerd ‘ Jos Croin / '29’ (rechtsonder); geannoteerd en gedateerd 'Gerard Hekking 1929' (rechtsboven)

olieverf op doek, 100x81 cm (met lijst: 117x98 cm)

Provenance:
-Collectie Dr. Ir. A.M. de Wild, Den Haag.

Conditie: bedoekt, vergeelde vernis, miniem verfverlies rechts van de arm, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300