Lot 10119
Hermann Knopf (1870-1928)

Portret van een Walchers meisje met kat

gesigneerd en geannoteerd 'Hermann Knopf/München' (linksonder)

olieverf op doek, 90x70 cm (met lijst: 119x99 cm)

€ 700,00
€ 1.000,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800