Lot 10134
Manier van Johannes Christiaan Schotel (19de eeuw)

Zeilboten op ruwe zee

olieverf op doek, 64x76 cm (met lijst: 79x91 cm)

Conditie: craquelé, bedoekt

€ 1.000,00
€ 1.500,00

Startbod: € 1.000