Lot 10112
Kees Bol (1916-2009)

'Schepen op de Waal bij Brakel'

gesigneerd en gedateerd 'Kees Bol 84' (linksonder), getiteld (op de achterzijde)

olieverf op board, 60x80 cm (met lijst: 84x103 cm)

Provenance: -Kunsthandel Lambert Tegenbosch, Heusden.

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 1.600,00

Hamerprijs: € 1.600