Lot 10155
Ferdinand Carl Sierich (1839-1905)

Pannenkoeken bakken

gesigneerd 'F Carl Sierich' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 25,5x18 cm (met lijst: 49x42 cm)

Provenance: Kunsthandel Esther Surrey, Scheveningen, n°296.

Conditie: craquelé, iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 240