Lot 10199
Willem Carel Nakken (1835-1926)

In de weide

gemonogrammeerd (rechtsonder)

olieverf op papier geplakt op board, 25x35 cm (met lijst: 37x47 cm)

Conditie: restauratie (middenonder), scheuren, oppervlaktevuil

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160