Lot 10145
Hollandse School (17de eeuw)

Portret van een man in een zwart gewaad met witte kraag

olieverf op paneel, zonder lijst, 20x18 cm

Conditie: vernis vergeeld, craquelé

€ 300,00
€ 400,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200