Lot 10166
Leo Gestel (1881-1941)

Mannenkop

gesigneerd en gedateerd 'Leo Gestel / 1932'

zwart krijt op papier, 20,5x16 cm (met lijst: 28x24 cm)

Conditie: papier gebobbeld

€ 300,00
€ 400,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200