Lot 10165
Willy Sluiter (1873-1949)

'Conny'

gesigneerd 'Willy S.' (rechtsboven), getiteld en gedateerd '1912' (rechtsonder) en geannoteerd 'Potverdomme ik ben niet zoo leelijk!' (boven)

potlood en krijt op papier, 17x11,5 cm (met lijst: 28x24 cm)

Portret van Constance Mary Spaander (2.12.1892-20.7.1921) getekend te Volendam in 1912. Tekening op achterzijde van menukaart van Hotel Spaander.

Conditie: papier vergeeld en enkele vlekken, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 150,00

Hamerprijs: € 150