Lot 10108
Naar Jan van Goyen (19de eeuw)

Landschap met figuren bij een boerderij

olieverf op doek, 39x56 cm (met lijst: 53x69 cm)

€ 600,00
€ 800,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400