Lot 10107
Jan van der Linde (1864-1945)

Vissersboot bij onweerslucht voor een havenhoofd

gesigneerd 'J vd Linde' (linksonder)

olieverf op doek, 62x80 cm (met lijst: 84x101 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300