Lot 10105
Omgeving van Frans Lebret (1820-1909)

Melktijd

gesigneerd 'F. Lebret. Ft' (linksonder)

olieverf op paneel, 37x54 cm (met lijst: 49x66 cm)

€ 600,00
€ 800,00

Startbod: € 600