Lot 10104
Paul Gorge (Belgisch, 1856-1941)

Een snoepje voor de hond

gesigneerd 'Paul Gorge' (linksonder)

olieverf op doek, 98x70 cm (met lijst: 120x90 cm)

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 500