Lot 10103
Harry Maas (1906-1982)

Twee naaktmodellen

gesigneerd en gedateerd 'Harry Maas/1945' (rechtsonder)

olieverf op doek, 50x30 cm (met lijst: 70x50 cm)

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 500