Lot 10160
Adriaan de la Rivière (1857-1941)

Dame in groene japon

gesigneerd 'A de la Rivière (linksonder)

olieverf op doek, 40x28 cm (met lijst: 58x47 cm)

Conditie: doek gebobbeld, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325