Lot 10115
Louis Meys (1902-1995)

Dorpsgezicht aan de rivier Seine

gesigneerd en gedateerd 'Louis Meijs. '39.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 80x100 cm (met lijst: 98x118 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, craquelé, stukjes verfverlies, verder goed

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 1.200,00

Hamerprijs: € 1.200