Lot 10193
Cornelis Westerbeek (sr.) (1844-1903)

Koe onder een Hollandse wolkenlucht

gesigneerd en gedateerd 'C. Westerbeek 87' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 23x34 cm (met lijst: 41x52 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425