Lot 10245
Niek van der Plas (1954)

'Renbaan Duindigt'

gesigneerd 'van der Plas' (rechtsonder)

olieverf op triplex, 26x50 cm (met lijst: 41x64 cm)

€ 500,00
€ 700,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400