Lot 10110
Henk Dekker (1897-1974) (4x)

'Aan de Rijn bij Eck en Wiel' ; 'Eck en Wiel' ; Zeilschip ; Schip op zee

alle gesigneerd, sommige gedateerd en getiteld (recht/linksonder)

1x olieverf op doek, 1x potlood op papier, 2x pen op papier, diverse afm van circa 35x25 cm tot 39,5x49,5 cm

Conditie: vernis vergeeld, oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180