Lot 10141
Europese School (19de eeuw)

De kruisdraging

olieverf op doek, 65x85 cm (met lijst: 79x99 cm)

Conditie: vernis vergeeld, oppervlaktevuil, craquelé, doek gebobbeld

€ 600,00
€ 800,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350