Lot 10181
William Raymond Dommersen (Nederlands, Engels, 1850-1927)

Vissersboot bij Zutphen

gesigneerd 'W. Dommersen' (rechtsonder)

olieverf op doek geplakt op board, 30,5x40 cm (met lijst: 40x50 cm)

Conditie: craquelé, oppervlaktevuil, vernis vergeeld, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500