Lot 10161
W. Markestein (1895-1939)

Figuren op straat in een volksbuurt

gesigneerd 'W. Markestein' (linksonder)

olieverf op doek, 50x40 cm (met lijst: 69x58 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 750,00

Hamerprijs: € 750