Lot 10163
Douwe Elias (1952)

In het restaurant

gesigneerd 'Elias' (middenonder), gedateerd '2013' (op de achterzijde)

olieverf op triplex, 17x49 cm (met lijst: 62x31 cm)

€ 600,00
€ 800,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600