Lot 10296
Piet Landkroon (1907-1997)

Dorpsgezicht

gesigneerd 'P. Landkroon.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 60x80 cm (met lijst: 82x103 cm)

Conditie: vernis vergeeld, verder goed

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 160