Lot 32
Old Master Paintings & Drawings | 17 November 2021
Vlaamse School (circa 1650-1700)

Boereninterieur met koper poetsende vrouw

olieverf op doek, 44x62,5 cm (met lijst: 67x84 cm)

Conditie: craquelé, oppervlaktevuil, bedoekt, verder goed

€ 2.000,00
€ 3.000,00