Lot 10101
Alfred Friedländer (Oostenrijks, 1860-1927) (2x)

Gokkende soldaten ; Ruiters en figuren in de buurt van een dorp

beide gesigneerd 'A Friedländer' (rechts/linksonder)

beide olieverf op paneel, beide 15,5x21 cm (met lijst: 28x33 cm)

Conditie: krassen op het paneel, oppervlaktevuil

€ 500,00
€ 800,00

Startbod: € 300