Lot 10100
Hendrikus van de Sande Bakhuyzen (1795-1860)

Landschap met een ruïne

gesigneerd en gedateerd 'HBakhuyzen / 35' (linksonder)

olieverf op paneel, 19x30 cm (met lijst: 26x37 cm)

Conditie: verfverlies, vernis vergeeld, retouches

€ 300,00
€ 400,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200