Lot 10099
J de Knobelsdorff (18de eeuw)

'Vüe du Bastion, qui retient les Eaux du petit Bent, à Belgrade'

gesigneerd 'J de Knobelsdorff' (rechtsonder) en getiteld

aquarel met wit gehoogd, 32x49 cm (met lijst: 56x71 cm)

Conditie: verkleurd

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 200