Lot 10149
Willem Maris (Jbzn) (1872-1929)

Dromende vrouw

gesigneerd 'W Maris Jbz' (rechtsmidden)

aquarel, 34x26 cm (met lijst: 56x46,5 cm)

Conditie: lichte beschadiging op de linker rand, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 475,00

Hamerprijs: € 475