Lot 10133
Hollandse School (tweede helft 19de eeuw) / Omgeving van Willem Vester (1824-1995)

Een rivierlandschap bij maanlicht met molens

olieverf op paneel, 23x30 cm (met lijst: 40x47 cm)

Conditie: vernis vergeeld, craquelé, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 2.600,00

Hamerprijs: € 2.600