Lot 10098
Europese School (18de eeuw)

Italiaans landschap met meer en kasteel in de achtergrond

olieverf op doek, zonder lijst, 71x117 cm

Conditie: vernis vergeeld, oppervlaktevuil, verfverlies, retouches, craquelé

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 160