Lot 10116
Con van Velsen (1948)

' 'n Peulenschilletje'

gesigneerd en gedateerd 'C.v.Velsen '97.' (rechtsonder), getiteld (op de achterzijde)

olieverf op masonite, 11x12 cm (met lijst: 24x25 cm)

Herkomst: Galerie Mokum, Amsterdam, 1997.

€ 350,00
€ 450,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650