Lot 10097
Europese School (18de eeuw)

Italiaans landschap met herder en grazende kudde

olieverf op doek, 48x67 cm (met lijst: 66x86 cm)

Conditie: bedoekt, craquelé, oppervlaktevuil

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 240