Lot 10096
Flore Witdoeck (Belgisch, 19de eeuw)

De aardappeleter

gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'Flore Witdoeck. pinxit 1851 / et donne par elle à son oncle / J: Vanhaesendonck' (linksonder)

olieverf op paneel, 49x37,5 cm (met lijst: 58x47 cm)

Conditie: vernis vergeeld, craquelé, verder goed

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 300