Lot 10095
Kees Heynsius (1890-1981)

De schelpenvisser

gesigneerd en gedateerd 'Kees Heynsius. 1910.' (linksonder)

olieverf op doek geplakt op paneel, 32x48 cm (met lijst: 45x61 cm)

Conditie: vernis vergeeld

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 160