Lot 10094
Adriaan de la Rivière (1857-1941) (2x)

De schoenmaker in zijn atelier : Een oude timmerman in zijn werkplaats

beide gesigneerd 'A de la Rivière' (rechts/linksonder)

beide olieverf op doek, beide 70x51 cm (met lijst: 79x60 cm)

Conditie: craquelé, iets oppervlaktevuil, een met doordrukking van het spieraam en doek gebobbeld, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600