Lot 10092
Julien Celos (Belgisch, 1884-1953)

Twee vrouwen in 't zwart

gesigneerd en gedateerd 'Julien Célos / 1918' (linksonder)

olieverf op board, 30,5x22,5 cm (met lijst: 51x43 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300