Lot 10183
Petrus Gerardus Vertin (1819-1893)

Gezicht op het Luttik Oudorp te Alkmaar met op de achtergrond de Waagtoren

gesigneerd en gedateerd 'PG Vertin 87' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 19x22,5 cm (met lijst: 33x38 cm)

Conditie: vernis vergeeld, oppervlaktevuil, verder goed

€ 700,00
€ 1.000,00
€ 900,00

Hamerprijs: € 900