Lot 10138
Romain Steppe (1859-1927)

Zeilboten op kalme zee

gesigneerd 'Romain Steppe' (linksonder)

olieverf op doek, 50x70 cm (met lijst: 74x95 cm)

Conditie: bedoekt

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160