Lot 10139
Auguste Musin (Belgisch, 1852-1923)

Hollands plasgezicht met stoomschip en twee molens op de oever

gesigneerd 'Auguste Musin.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 33x74 cm (met lijst: 63x104 cm)

Conditie: craquelé, bedoekt, onlangs schoongemaakt, verder goed

€ 500,00
€ 700,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450