Lot 10142
Naar Rafaël (19de eeuw)

Madonna met de stoel (Madonna della seggiola)

olieverf op doek, tondo, 72x72 cm (met lijst: 94x94 cm)

Conditie: craquelé, vernis vergeeld, oppervlaktevuil, bedoekt

€ 400,00
€ 600,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300