Lot 10189
Frits Goosen (1943)

Weide met koeien aan een sloot

gesigneerd 'F. J Goosen' (linksonder)

olieverf op doek, 30x50 cm (met lijst: 43x53 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300