Lot 41
Old Master Paintings & Drawings | 17 November 2021
Naar Francesco Bassano II (17de eeuw)

De aanbidding der herders

olieverf op koper, 16x21 cm (met lijst: 34x39 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

Vergelijk het huidige lot met een groter schilderij met een vergelijkbare compositie van Francesco Bassano II (1549-1592) in de collectie van Arkansas Arts Center.

€ 1.500,00
€ 2.000,00