Lot 10168
Sam Drukker (1957) (3x)

'Getekende liefde'

3x gesigneerd 'Sam Drukker' (middenonder)

3x inkt en aquarel op papier, 50x32 cm (met lijst: 70x52,5 cm)

Provenance: Kunsthandel, Van Voorst van Beest, Den Haag.

Conditie: papier gebobbeld (op de hoekjes), verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160