Lot 10194
Cor Noltee (1903-1967)

Ploegende boer

gesigneerd 'C Noltee' (rechtsonder)

olieverf op doek, 30x50 cm (met lijst: 49x68 cm)

Conditie: craquelé, verder goed

€ 500,00
€ 700,00
€ 475,00

Hamerprijs: € 475