Lot 10191
Johan Frederik Cornelis Scherrewitz (1868-1951)

Boer met zijn koeien gaan richting de stal

gesigneerd 'J Scherrewitz' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 31x41 cm (met lijst: 49x59 cm)

Provenance: -Veiling, Christie's, Amsterdam, 19 juni 2001, lot 178.

Conditie: enkele barsten, iets oppervlaktevuil

€ 500,00
€ 700,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400