Lot 10113
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)

'Brabant'

gesigneerd en gedateerd 'Piet van Wijngaerdt / -59' (rechtsonder) en getiteld (op de achterzijde)

olieverf op doek, 70x80 cm (met lijst: 90x99 cm)

Provenance: -Veiling, Sotheby's, Amsterdam, 6 september 2006, lot 458.

Conditie: iets vergeeld, oppervlaktevuil, doordrukking van het spieraam, verder goed

€ 600,00
€ 800,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400