Lot 10200
Adrianus Miolée (1879-1961)

Landschap met meanderende beek

gesigneerd 'A Miolée' (rechtsonder)

olieverf op board, 32,5x37,5 cm (met lijst: 48x51 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, vernis vergeeld, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220